Odpadové hospodárstvo

Waste management

IKT systémy pre odvetvie odpadového hospodárstva predstavujú komplexné riešenia vrátane identifikácie RFID, systému váženia, zaznamenávania obrazu ap.

Manažment zmien

Change management

Školenie je posledným a veľmi dôležitým procesom implementácie nových riešení. Zvyšuje sa produktivita a efektívnosť automatizovanej práce

Implementácia

Implementation

Vieme, aká dôležitá je spolupráca v tejto oblasti, preto ponúkame celý rad implementačných služieb na uľahčenie riadenia.

Popredajná podpora

Aftersales Support

Chápeme a ceníme si spoluprácu založenú na dôvere. Ponúkame komplexnú popredajnú podporu v každej fáze našej spoločnej práce.

Analýza

assessment

Úspech každého projektu spočíva v identifikácii a pochopení potrieb klienta.

Optimalizácia trasy – SAITEKI

Saiteki-banner

Modul SAITEKI umožňuje optimalizáciu trasy s prihliadnutím na množstvo parametrov, zníženie nákladov a zvýšenie efektívnosti.

Správa databáz

Database management

Správa databáz pomáha pri vykonávaní komplexných inventúr

Mobilné aplikácie

Mobile Apps

Zobrazuje polohu vozidiel, ich parametre, zobrazenie a stavy snímačov nainštalovaných na objektoch vybavených zariadeniami Elte.

Dynamické váženie

Dynamické váženie je plne automatizovaný dynamický systém váženia odpadu. Hmotnosť sa určuje bez zastavenia zdvíhača kontajnerov na odpad.

360° Rekordér

Záznam videa umožňuje zobraziť objekt na digitálnej mape synchronizovaný s videami zachytenými na danom mieste a uložiť ich na kartu SD.

PhotoBox

Photobox je digitálny videorekordér, ktorý ukladá snímky z kamier nainštalovaných vo vozidle spolu s údajmi o polohe na kartu SD.

PDA Terminal 8″

PDA Terminal 8”

Väčší 8-palcový terminál PDA je pohodlnejší na používanie. Podporuje a zefektívňuje proces vykonávania úloh.

Mobilný GPS lokalizátor

Vodotesný a odolný proti poškodeniu mobilný sledovač. Ľahký a kompaktný, ľahko sa zmestí do vrecka. Má vlastný zdroj napájania.

Statické váženie

Statické váženie bolo navrhnuté ako riešenie na statické váženie komunálneho odpadu. Systém môže byť vďaka nášmu riešeniu čiastočne automatizovaný