Modulárna aplikácia pre cestujúcich

Modulárna aplikácia pre cestujúcich podporuje využívanie rôznych foriem verejnej dopravy, ako sú MHD, aglomeračné železnice, prípojné linky, parkoviská Park&Ride a zóny plateného parkovania. Aplikácia sa skladá z rôznych modulov, ktoré okrem iného uľahčujú organizáciu a plánovanie ciest, nákup cestovných lístkov, platbu za služby alebo využívanie početných zliav.

 

 

 

Vybrané moduly:

Distribúcia propagačných vstupeniek

Distribúcia propagačných vstupeniek prostredníctvom aplikácie je skvelý spôsob, ako upútať pozornosť potenciálnych zákazníkov. Táto inovatívna forma marketingu vám umožňuje ponúknuť bezplatné vstupenky výmenou za
za pozretie krátkej reklamy.

Peňaženka a platobné služby

Funkcionalita podporujúca elektronické platby: platobné karty, služby GooglePay/ApplePay, Przelewy24 s funkciou BLIK, ako aj elektronická peňaženka dostupná v aplikácii.

CICO

Systém CICO (check-in check-out) umožňuje účtovanie cestovného bez nutnosti kupovať lístky. Cestujúci si na svojom smartfóne označí začiatok a koniec cesty a systém vypočíta poplatok na základe prejdenej trasy. Vozidlá musia mať rádiový identifikátor a na vysielanie informácií sa používa technológia majáka.

Sledovanie vozidiel a plánovanie ciest

Plánovač ciest je nástroj na plánovanie ciest verejnou dopravou, prípojnými linkami a železnicou. Môžete si prispôsobiť podobu svojej cesty, vybrať dopravný prostriedok a čas cesty. Aplikácia zobrazuje podrobné informácie o spojoch, ako sú čakacie doby, náklady na lístky a počet zastávok. Mapa Google vám umožní vizualizovať trasu vašej cesty. 

Okrem toho môžete z aplikácie sledovať polohu vozidiel.

Pripojenie k externým systémom predplatného

Keďže systém je otvorený, je možné implementovať funkcie externých aplikácií a systémov predplatného. Umiestnenie najdôležitejších funkcií do jednej aplikácie zjednodušuje používanie a zvyšuje pohodlie používateľov.