Spracovanie transakcií

Softvér na spracovanie transakcií, ktorý je plne personalizovaný a prispôsobiteľný. Naše transakčné moduly sú navrhnuté tak, aby efektívne a účinne spracovávali transakcie. Vyznačujú sa rýchlosťou, bezpečnosťou, spoľahlivosťou a jednoduchým používaním.

Modul na spracovanie transakcií je možné rozšíriť o ďalšie funkcie v závislosti od požiadaviek a špecifikácií zákazníka.

Mobilná aplikácia

Aplikácia umožňuje jednoduchý nákup jednorazových, predplatných a integrovaných lístkov od rôznych dopravcov, poskytuje pohodlný platobný proces a chráni údaje používateľov.

Sprievodca nákupom v aplikácii prevedie používateľa procesom výberu cestovného lístka a umožní mu preskúmať dostupnú ponuku rôznych dopravcov a vybrať si najlepšiu možnosť pre svoje potreby. V závislosti od vybraného typu letenky môže používateľ vykonať jednorazovú platbu alebo si zakúpiť predplatné na určité obdobie.

Formy platby

Pomocou aplikácie si používateľ môže rýchlo a bezpečne zakúpiť rôzne služby vrátane vstupeniek pomocou rôznych foriem platby. Okrem iného si môže vybrať platbu kreditnou kartou, GooglePay/ApplePay, Przelewy24 s funkciou BLIK alebo peňaženkou dostupnou v aplikácii. Okrem toho je možné nakupovať pomocou aglomeračnej karty, QR kódu alebo biometrického systému, čo ešte viac uľahčuje proces transakcie.