22.03.2023

Ďalšia expanzia na českom a slovenskom trhu

V ELTE Group si ceníme silnú a efektívnu spoluprácu, bez ktorej by takýto dynamický rast nebol možný. Už niekoľko rokov sme nesporným lídrom v oblasti IKT systémov pre odpadové hospodárstvo, ale tento úspech by nebol možný bez našich partnerov a zákazníkov, okrem iného aj v Českej republike a na Slovensku, pre ktorých môžeme poskytovať naše služby.

Partnership

Skupina ELTE so silným zastúpením v Českej republike!

 

Český trh sa nepochybne rozvíja veľmi rýchlym tempom. S rastúcim dopytom po telekomunikačných a IT službách sa Česká republika otvára novej spolupráci. Dodávame tam čoraz viac produktov a služieb do sektora odpadového hospodárstva. Vďaka našim skúsenostiam a znalostiam našich partnerov môžeme spoločne rásť. Pokračujeme v nových rokovaniach s cieľom posilniť spoluprácu s Českou republikou a rozšíriť ponuku služieb.

 

Sme radi, že sme si s Českou republikou vybudovali takýto trvalý a silný obchodný vzťah.

Neustály rozvoj poľsko-slovenskej spolupráce!


Už mnoho rokov spolupracujeme s firmami na slovenskom trhu. Počas tohto obdobia sme mali to potešenie pozorovať ich veľký rozvoj. Slovensko je veľmi otvorené spoločnej realizácii projektov, k dnešnému dňu naše územie pôsobenia zahŕňa 38 miest. Počas uplynulých rokov sme vybudovali spoluprácu založenú na vzájomnej dôvere a podpore.


Slovenskí partneri oceňujú naše komponenty a spoľahlivosť našich výrobkov. My si zasa ceníme transparentnosť a lojalitu tohto partnerstva.

Dalšie novinky

18.09.2023

Poleco 2023 – stretneme sa na veľtrhu v Poznani

Ďalší ročník medzinárodného veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO sa uskutoční 17. až 19. októbra 2023 v Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.

5.09.2023

Bezdrôtová mágia: identifikačný systém RFID

Technológia RFID sa používa v mnohých odvetviach a aspektoch nášho každodenného života. Pomáha optimalizovať procesy a šetriť peniaze.