10.06.2022

Stručná správa o IFAT2022

Mníchov bol od 30. mája do 3. júna nesporným hlavným mestom odpadového hospodárstva. Veľtrhu sa zúčastnilo 2984 vystavovateľov a 119 000 návštevníkov zo 155 krajín. Podujatie ukázalo obrovský potenciál environmentálnych technológií a potvrdilo ich pozíciu v odvetví.

The largest fair for environmental technology

Riaditeľ spoločnosti Messe München Stefan Rummel zhodnotil tohtoročný veľtrh ako čistú inšpiráciu a hnaciu silu pre udržateľnú transformáciu priemyslu a komunít. Johannes F. Kirchhoff, predseda poradného výboru IFAT, zasa dodal, že: “vysoká medzinárodná účasť na veľtrhu v tomto zložitom období bola pôsobivá. Je skvelé vidieť, že IFAT zaznamenáva taký silný rast. Toto podujatie je dôležité z hľadiska zdôraznenia priemyslu, aké dôležité sú hnacie sily obehového hospodárstva.”

 

Veľtrh IFAT Mníchov sa rozprestieral na ploche 260 000 metrov štvorcových, pričom zaberal 18 hál a veľkú časť vonkajšej plochy výstaviska Messe München. Pre porovnanie, tento rok sa na ňom predstavilo 2984 vystavovateľov z 59 krajín a v roku 2018 to bolo 3305 vystavovateľov z 58 krajín. Polovica vystavovateľov a návštevníkov pochádzala zo zahraničia. V zóne pre začínajúce podniky sa stretlo 49 začínajúcich podnikov zo 16 krajín. Na podujatí sa zúčastnili vysokí politickí predstavitelia vrátane zástupcov Egypta, Belgicka a Malajzie, ako aj ministri životného prostredia Brazílie a Singapuru a mnohé ďalšie medzinárodné delegácie.

Počas veľtrhu sme predstavili naše nové produkty: systém, ktorý optimalizuje monitorovanie, analýzu a kontrolu vozidiel, a 360-stupňový záznamník s pohľadom z vtáčej perspektívy. Najväčší záujem bol o riešenia zahrnuté do optimalizácie. Pre nových zákazníkov boli v centre pozornosti zariadenia RFID a dynamické váhy.

Naša krátka videoreportáž spolu s rozhovorom Daniela Blakaľa.

 

Hudba od Uppbeat (zadarmo pre tvorcov!):

https://uppbeat.io/t/hartzmann/sunny License code: XYRLNPX4C4SHBVZI

Dalšie novinky

18.09.2023

Poleco 2023 – stretneme sa na veľtrhu v Poznani

Ďalší ročník medzinárodného veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO sa uskutoční 17. až 19. októbra 2023 v Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.

5.09.2023

Bezdrôtová mágia: identifikačný systém RFID

Technológia RFID sa používa v mnohých odvetviach a aspektoch nášho každodenného života. Pomáha optimalizovať procesy a šetriť peniaze.