28.06.2021

ELTE Group na ZOPV SR na Slovensku

Tagy: veľtrhy

Delegácia ELTE Group prezentovala naše produkty na kongrese Zväzu verejnoprospešných prác SR (ZOPV SR), ktorý sa konal 23. - 24. júna v Dolnom Kubíne. Súčasťou kongresu bol workshop o triedenom zbere odpadu a prezentácia aktuálnych technológií na podporu odpadového hospodárstva. Išlo o druhý ročník tohto podujatia, na ktorom sa naša spoločnosť zúčastnila.

– Naším cieľom bolo posilniť vzťahy s existujúcimi zákazníkmi a nadviazať kontakty s novými. Okrem toho predstaviť riešenia spoločnosti na monitorovanie a plánovanie procesu zberu odpadu, hovorí Grzegorz Nowak, prezident spoločnosti ELTE Smart, ktorá je súčasťou skupiny ELTE. – S našou ponukou sme určite oslovili ďalších potenciálnych zákazníkov. Došlo tiež k deklarovaniu ďalších objednávok od súčasných zákazníkov a odporúčaniu našich riešení novým odberateľom našich služieb,” dodáva.


Počas tohtoročného kongresu bol spomedzi našich produktov najväčší záujem o systém dynamického váženia zrážok, systém automatickej identifikácie kontajnerov RFID a možnosti softvéru SEPAN.

Dalšie novinky

18.09.2023

Poleco 2023 – stretneme sa na veľtrhu v Poznani

Ďalší ročník medzinárodného veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO sa uskutoční 17. až 19. októbra 2023 v Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.

5.09.2023

Bezdrôtová mágia: identifikačný systém RFID

Technológia RFID sa používa v mnohých odvetviach a aspektoch nášho každodenného života. Pomáha optimalizovať procesy a šetriť peniaze.