21.03.2022

Pripravujeme sa na veľtrh WasteExpo v Las Vegas

Naše prípravy na účasť na výstave v Las Vegas naberajú na obrátkach. WasteExpo je popredným priemyselným podujatím svojho druhu v Severnej Amerike. Stretávajú sa tu tisíce ľudí, ktorí sa zaoberajú odpadovým hospodárstvom.

wasteExpo-in-las-Vegas

Na výstavu prichádzajú spoločnosti z celého sveta, aby sa stretli s partnermi, nakupovali, predávali a získavali informácie o najnovších produktoch a službách pre priemysel pevného odpadu. Na výstave WasteExpo sa prezentujú najnovšie riešenia v oblasti odpadového hospodárstva, od vozidiel cez robotiku až po recyklačné zariadenia a technológie. Konajú sa tu aj vzdelávacie programy pre toto odvetvie.

 

Medzi rečníkmi budú Nadeem Afghan, Willie Goode, Gerry Gersovitz, Chaz Miller, Ryan Schoenike, Bob Teasley, Faith Zydowsky, Mike Schwalbach, Jon Scharingson, Adam Peek.

 

Je dobré prezentovať vlastné riešenia v dobrej spoločnosti. 😊

wasteExpo-in-las-Vegas

Dalšie novinky

18.09.2023

Poleco 2023 – stretneme sa na veľtrhu v Poznani

Ďalší ročník medzinárodného veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO sa uskutoční 17. až 19. októbra 2023 v Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.

5.09.2023

Bezdrôtová mágia: identifikačný systém RFID

Technológia RFID sa používa v mnohých odvetviach a aspektoch nášho každodenného života. Pomáha optimalizovať procesy a šetriť peniaze.