4.11.2021

Prezentácia našich riešení na jesennom veľtrhu – zhrnutie

Tohtoročné turné predstavujúce naše riešenia pod názvom BACK ON TRACK sme ukončili účasťou na veľtrhu Ecomonodo v Rimini.

poleco 2021

Napriek mnohým obmedzeniam a limitom spôsobeným prebiehajúcou pandémiou sa na jeseň špecialisti Elte GPS vydali na turné po Európe, aby predstavili systémy na podporu odpadového hospodárstva a predovšetkým na zlepšenie procesov zberu a monitorovania odpadu v spoločnostiach, ktoré sa zaoberajú takýmito službami.

Trasa smetiarskeho auta zahŕňala niektoré z najväčších európskych podujatí na tému recyklácie, nakladania so zdrojmi a odpadmi, ktoré združovali spoločnosti z celého sveta okolo nových modelov hospodárstva s uzavretým cyklom.

 

Návštevníci veľtrhu RWM v Birminghame, Pollutecw Lyon a spomínaného veľtrhu Ecomondo v Rimini sa okrem iného zoznámili s naším systémom na identifikáciu kontajnerov alebo váženie odpadu. Nezabudli sme ani na náš domáci trh, kde máme svoje korene, a s potešením sme sa zúčastnili ako vystavovatelia aj na medzinárodnom veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO v Poznani. Naše riešenia sme predstavili celkovo viac ako 3 300 vystavovateľom a nespočetnému množstvu návštevníkov týchto podujatí pochádzajúcich zo všetkých kútov sveta.

 

Ďakujeme všetkým hosťom za návštevu našich veľtržných stánkov a dúfame, že stretnutie so špecialistami ELTE GPS bolo zdrojom inšpiratívnych poznatkov a posilnilo cestu k efektívnemu a modernému odpadovému hospodárstvu.

RWM 2021

Fairs

Pollutec 2021

POLECO 2021

Pollutec 2021

Dalšie novinky

25.05.2023

61. zjazd KFDZOM v Kolobrzegu. (v Poľsku)

Riaditeľ divízie špecializovaných systémov Dariusz Ciaputa a obchodný riaditeľ Wojciech Stawinski zo ELTE Group sa zúčastňujú na 61. ročníku KFDZOM v Kolobrzegu.

19.05.2023

Kongres ZOVP SR-Slovensko, Patince

ZOVP SR sa bude konať 25. - 26. mája 2023 v Patinciach.

12.05.2023

Komunálny veľtrh – Olomouc 17-19.05

17.-19. mája sa zúčastníme komunálneho veľtrhu v Olomouci (Česká republika), ktorý organizuje MDLEXPO