4.11.2021

Prezentácia našich riešení na jesennom veľtrhu – zhrnutie

Tohtoročné turné predstavujúce naše riešenia pod názvom BACK ON TRACK sme ukončili účasťou na veľtrhu Ecomonodo v Rimini.

poleco 2021

Napriek mnohým obmedzeniam a limitom spôsobeným prebiehajúcou pandémiou sa na jeseň špecialisti Elte GPS vydali na turné po Európe, aby predstavili systémy na podporu odpadového hospodárstva a predovšetkým na zlepšenie procesov zberu a monitorovania odpadu v spoločnostiach, ktoré sa zaoberajú takýmito službami.

Trasa smetiarskeho auta zahŕňala niektoré z najväčších európskych podujatí na tému recyklácie, nakladania so zdrojmi a odpadmi, ktoré združovali spoločnosti z celého sveta okolo nových modelov hospodárstva s uzavretým cyklom.

 

Návštevníci veľtrhu RWM v Birminghame, Pollutecw Lyon a spomínaného veľtrhu Ecomondo v Rimini sa okrem iného zoznámili s naším systémom na identifikáciu kontajnerov alebo váženie odpadu. Nezabudli sme ani na náš domáci trh, kde máme svoje korene, a s potešením sme sa zúčastnili ako vystavovatelia aj na medzinárodnom veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO v Poznani. Naše riešenia sme predstavili celkovo viac ako 3 300 vystavovateľom a nespočetnému množstvu návštevníkov týchto podujatí pochádzajúcich zo všetkých kútov sveta.

 

Ďakujeme všetkým hosťom za návštevu našich veľtržných stánkov a dúfame, že stretnutie so špecialistami ELTE GPS bolo zdrojom inšpiratívnych poznatkov a posilnilo cestu k efektívnemu a modernému odpadovému hospodárstvu.

RWM 2021

Fairs

Pollutec 2021

POLECO 2021

Pollutec 2021

Dalšie novinky

23.05.2024

ZHRNUTIE IFAT 2024

Tohtoročný IFAT Mníchov 2024 bol rekordným podujatím. Zúčastnilo sa na ňom 3 211 vystavovateľov zo 61 krajín.

22.05.2024

1. Medzinárodný Poľsko-Česko-Slovenský kongres o Odpadovom Hospodárstve.

V dňoch 22. - 24. mája sa zúčastňujeme na 1. Medzinárodnom Poľsko-Česko-Slovenskom kongrese o Odpadovom Hospodárstve.

10.05.2024

IFAT Mníchov 2024 – pred nami

Čaká vás najväčší a najvýznamnejší svetový veľtrh v oblasti vodného hospodárstva, odpadových vôd, odpadov a surovín.