4.11.2021

Prezentácia našich riešení na jesennom veľtrhu – zhrnutie

Tohtoročné turné predstavujúce naše riešenia pod názvom BACK ON TRACK sme ukončili účasťou na veľtrhu Ecomonodo v Rimini.

poleco 2021

Napriek mnohým obmedzeniam a limitom spôsobeným prebiehajúcou pandémiou sa na jeseň špecialisti Elte GPS vydali na turné po Európe, aby predstavili systémy na podporu odpadového hospodárstva a predovšetkým na zlepšenie procesov zberu a monitorovania odpadu v spoločnostiach, ktoré sa zaoberajú takýmito službami.

Trasa smetiarskeho auta zahŕňala niektoré z najväčších európskych podujatí na tému recyklácie, nakladania so zdrojmi a odpadmi, ktoré združovali spoločnosti z celého sveta okolo nových modelov hospodárstva s uzavretým cyklom.

 

Návštevníci veľtrhu RWM v Birminghame, Pollutecw Lyon a spomínaného veľtrhu Ecomondo v Rimini sa okrem iného zoznámili s naším systémom na identifikáciu kontajnerov alebo váženie odpadu. Nezabudli sme ani na náš domáci trh, kde máme svoje korene, a s potešením sme sa zúčastnili ako vystavovatelia aj na medzinárodnom veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO v Poznani. Naše riešenia sme predstavili celkovo viac ako 3 300 vystavovateľom a nespočetnému množstvu návštevníkov týchto podujatí pochádzajúcich zo všetkých kútov sveta.

 

Ďakujeme všetkým hosťom za návštevu našich veľtržných stánkov a dúfame, že stretnutie so špecialistami ELTE GPS bolo zdrojom inšpiratívnych poznatkov a posilnilo cestu k efektívnemu a modernému odpadovému hospodárstvu.

RWM 2021

Fairs

Pollutec 2021

POLECO 2021

Pollutec 2021

Dalšie novinky

18.09.2023

Poleco 2023 – stretneme sa na veľtrhu v Poznani

Ďalší ročník medzinárodného veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO sa uskutoční 17. až 19. októbra 2023 v Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.

5.09.2023

Bezdrôtová mágia: identifikačný systém RFID

Technológia RFID sa používa v mnohých odvetviach a aspektoch nášho každodenného života. Pomáha optimalizovať procesy a šetriť peniaze.