6.10.2022

Prezentácia našich produktov na zhromaždení združení utilít v Českej republike

Od 6. do 7. októbra vo Vendryni (okres Frýdek-Místek) - blízko hraníc so Slovenskom, v hoteli Vitality sa koná valné zhromaždenie štatutárnych zástupcov združení verejnoprospešných služieb (valná hromada štatutárnych zástupcov Spolek Veřejně Prospěšných Služeb - SVPS).

 

Association of Utility Services in the Czech Republic

Počas stretnutia budú predstavené najnovšie riešenia určené pre odvetvie odpadového hospodárstva. Zastupovať nás bude Emil Brezina, náš český partner, ktorý predstaví systémy Arubamu, ICHI a bezdrôtové váženie. Pred hotelom, na výstavnej ploche, si môžete pozrieť komunálne vozidlá vybavené modernými technológiami.

 

Dvojdňová konferencia je výbornou príležitosťou na výmenu skúseností s inštitúciami a súkromnými spoločnosťami a na pohľad na smery rozvoja komunálneho priemyslu v Českej republike.

Association of Utility Services in the Czech Republic

Dalšie novinky

18.09.2023

Poleco 2023 – stretneme sa na veľtrhu v Poznani

Ďalší ročník medzinárodného veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO sa uskutoční 17. až 19. októbra 2023 v Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.

5.09.2023

Bezdrôtová mágia: identifikačný systém RFID

Technológia RFID sa používa v mnohých odvetviach a aspektoch nášho každodenného života. Pomáha optimalizovať procesy a šetriť peniaze.