19.10.2022

POLECO2022

Tagy: veľtrhy

V Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLECO sa zúčastňujú výrobné a servisné spoločnosti z oblasti recyklácie, odpadov, revitalizácie a rekultivácie, čistenia a upratovania. Vystavovatelia zastupujú odvetvia súvisiace s komunálnou technikou, hospodárstvom s uzavretým cyklom, obnoviteľnými zdrojmi energie, inteligentnými mestami a ochranou klímy.

POLECO2022

Počas troch dní veľtrhu od 19. do 21. októbra si môžete pozrieť celú škálu najnovších technologických riešení. V Poznani predstavíme naše riešenia vrátane: 360-stupňového záznamníka a skupiny zariadení RFID na identifikáciu a lokalizáciu kontajnerov. Nachádzame sa v pavilóne 7A v stánku č. 29.


Okrem širokej ponuky vystavovateľov na medzinárodnom veľtrhu v Poznani organizátori pripravili aj konferenčnú zónu. Konferencie sú spojené s priemyselnými diskusiami. Účastníci veľtrhu budú mať možnosť zúčastniť sa na diskusiách o správnych postupoch pri nakladaní s odpadmi, bezemisnej doprave a komunálnych službách, ochrane životného prostredia vo svetle aktuálnej legislatívy a mnohých ďalších témach.


Navštívte náš stánok.

POLECO2022

Dalšie novinky

18.09.2023

Poleco 2023 – stretneme sa na veľtrhu v Poznani

Ďalší ročník medzinárodného veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO sa uskutoční 17. až 19. októbra 2023 v Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.

5.09.2023

Bezdrôtová mágia: identifikačný systém RFID

Technológia RFID sa používa v mnohých odvetviach a aspektoch nášho každodenného života. Pomáha optimalizovať procesy a šetriť peniaze.