18.10.2022

Kongres Slovenskej asociácie verejnoprospešných služieb

V dňoch 18. - 19. októbra 2022 sa v hoteli Atrium v Novom Smokovci uskutoční konferencia Združenia organizácií Verejnoprospešných služieb SR.

The kongress

Zúčastňujeme sa Zjazdu ZOVP SR v spoločnosti obchodných partnerov a priateľov z oblasti komunálnych služieb. Na konferencii sa zúčastňujú zástupcovia samospráv a výrobcovia podporujúci komunálne služby pre mestá a obce na Slovensku.


Program podujatia zahŕňa okrem iného workshop na tému “Úprava odpadu pred skládkovaním v MBÚ”, prezentáciu vozidiel zaradených do vozového parku obcí a prezentácie vystavovateľov v kongresovej sále. Zastupovať nás budú generálny riaditeľ Grzegorz Nowak a Emil Brezina. Počas výstavy budeme hovoriť o našich systémoch Ichi a Arubamu a bezdrôtových váhach pre komunálne vozidlá.


Od 19. do 21. októbra sa zúčastníme na veľtrhu POLECO v Poznani, na ktorý vás srdečne pozývame.

Dalšie novinky

19.12.2023

Veselé Vianoce

23.10.2023

Po veľtrhu POLECO – zhrnutie

Minulý týždeň sme mali možnosť zúčastniť sa na medzinárodnom veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO 2023, ktorý sa konal v poľskej Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.