12.09.2022

ECOFIRA 2022

Na 19. ročníku veľtrhu Ecofira vo Valencii sa podľa očakávaní organizátorov zúčastnia nákupní manažéri hľadajúci nové technologické riešenia, výrobcovia a distribútori zariadení, montážne a údržbárske firmy.

International Trade Fair for Environmental Solutions and Ecological Transformation

Medzinárodný veľtrh environmentálnych riešení a ekologickej transformácie ECOFIRA je miestom stretnutia, na ktorom spoločnosti a verejné inštitúcie prezentujú svoje úspechy v oblasti efektívneho environmentálneho a odpadového hospodárstva.

 

Počas sprievodnej konferencie veľtrhu bude možné stretnúť sa s odborníkmi a profesionálmi z odvetvia, ktorí sa zaoberajú procesmi súvisiacimi s dohľadom nad zberom, zberom a spracovaním odpadu.

Toto bude naša prvá účasť na veľtrhu ECOFIRA. Dúfame, že tri dni veľtrhu strávime intenzívne stretnutiami a zaujímavými diskusiami. Vo Valencii chceme ukázať naše riešenia vrátane 360-stupňového záznamového zariadenia, bezdrôtovej váhy a skupiny zariadení RFID na identifikáciu a lokalizáciu kontajnerov. Budeme v stánku B-63.

 

Veľtrh sa bude konať 4. až 6. októbra 2022 vo Valencii.

International Trade Fair for Environmental Solutions and Ecological Transformation

Dalšie novinky

19.12.2023

Veselé Vianoce

23.10.2023

Po veľtrhu POLECO – zhrnutie

Minulý týždeň sme mali možnosť zúčastniť sa na medzinárodnom veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO 2023, ktorý sa konal v poľskej Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.