3.06.2022

5 deň IFAT 2022

Počas celého týždňa #IFAT2022 mali sme desiatky, možno stovky rozhovorov.

ELTE TRUCK

Po štvorročnej prestávke bol mníchovský veľtrh opäť ideálnym miestom na stretnutie so stálymi zákazníkmi a záujemcami o náš sortiment. Na veľtrhu sme predstavili celú našu ponuku, od skupiny produktov založených na technológii RFID až po pokročilé systémy zberu, analýzy a predikcie údajov.

 

Z Mníchova sa vraciame s obrovskou batožinou nových skúseností a mimoriadnej inšpirácie. Dlhá prestávka a pandémia zmenili komunikáciu so širokým okruhom zainteresovaných strán. Osobný, tradičný kontakt je pre podniky mimoriadnou silou. Návrat k tejto forme komunikácie je hlbokým, sviežim nádychom. Teší nás a dodáva nám energiu rozvoj telematických riešení v oblasti odpadového hospodárstva.

Našou ďalšou zastávkou na ceste po svetovom veľtrhu venovanom odvetviu od

padového hospodárstva bude

 

Australasian Waste & Recycling Expo w Sydney 24.-25. augusta. AWRE je miestom, kde sa stretávajú tí najlepší, aby spojili svoje sily a vytvorili svet riešení pre čistejšiu a udržateľnejšiu budúcnosť. Začíname sa pripravovať.

ELTE TRUCK

Dalšie novinky

18.09.2023

Poleco 2023 – stretneme sa na veľtrhu v Poznani

Ďalší ročník medzinárodného veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO sa uskutoční 17. až 19. októbra 2023 v Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.

5.09.2023

Bezdrôtová mágia: identifikačný systém RFID

Technológia RFID sa používa v mnohých odvetviach a aspektoch nášho každodenného života. Pomáha optimalizovať procesy a šetriť peniaze.