3.06.2022

5 deň IFAT 2022

Počas celého týždňa #IFAT2022 mali sme desiatky, možno stovky rozhovorov.

ELTE TRUCK

Po štvorročnej prestávke bol mníchovský veľtrh opäť ideálnym miestom na stretnutie so stálymi zákazníkmi a záujemcami o náš sortiment. Na veľtrhu sme predstavili celú našu ponuku, od skupiny produktov založených na technológii RFID až po pokročilé systémy zberu, analýzy a predikcie údajov.

 

Z Mníchova sa vraciame s obrovskou batožinou nových skúseností a mimoriadnej inšpirácie. Dlhá prestávka a pandémia zmenili komunikáciu so širokým okruhom zainteresovaných strán. Osobný, tradičný kontakt je pre podniky mimoriadnou silou. Návrat k tejto forme komunikácie je hlbokým, sviežim nádychom. Teší nás a dodáva nám energiu rozvoj telematických riešení v oblasti odpadového hospodárstva.

Našou ďalšou zastávkou na ceste po svetovom veľtrhu venovanom odvetviu od

padového hospodárstva bude

 

Australasian Waste & Recycling Expo w Sydney 24.-25. augusta. AWRE je miestom, kde sa stretávajú tí najlepší, aby spojili svoje sily a vytvorili svet riešení pre čistejšiu a udržateľnejšiu budúcnosť. Začíname sa pripravovať.

ELTE TRUCK

Dalšie novinky

12.04.2024

Kielce Veľtrh EKOTECH za nami

Skončil sa 24. ročník veľtrhu ochrany životného prostredia a odpadového hospodárstva Ekotech.

10.04.2024

III Konvent o odbornej príprave a integrácii IBK

Elte Group dołączyło do grona partnerów III Zjazdu Szkoleniowo-Integracyjnego IBK.

4.04.2024

ELTE GROUP na veľtrhu EKOTECH

Nadchádzajúci 24. ročník veľtrhu EKOTECH sa uskutoční v dňoch 10. až 11. apríla 2024 na výstavisku Targi Kielce. Ekológia a inovácie na jednom mieste !