31.03.2022

1. konferencia Komplexné riešenia pre odpadové hospodárstvo v Českej republike

Na 1. konferencii "Komplexné riešenia pre odpadové hospodárstvo" v Děteniciach (pri Mladej Boleslavi) predstavíme naše systémy na špeciálne pripravenom predvádzacom vozidle a na vozidle zákazníka s nainštalovanými komponentmi ELTE SMART. Budeme tiež diskutovať o celom rade riešení, ktoré implementujeme u našich zákazníkov, prevedieme účastníkov procesom školenia na vozidle a ukážeme celú škálu IT riešení.

czechy

Konferenciu organizuje naša partnerská spoločnosť INISOFT.CZ. Iniciatíva zorganizovať stretnutie v tejto podobe je výsledkom veľkého záujmu našich južných susedov o nové technológie využívané v komunálnej sfére.

 

 

Počas konferencie bude možné oboznámiť sa s osvedčenými postupmi používanými v komunálnej sfére v Českej republike a na Slovensku. Veľkým lákadlom je miesto konania. zámecký komplex v Děteniciach pozostáva z neskorobarokového zámku, stredovekého hostinca, zámockého pivovaru, hotela v stredovekom štýle a areálu okolo zámku, kde sa konajú rytierske turnaje.

 

 

Konferencia sa uskutoční 7. a 8. apríla 2022.

czechy

Dalšie novinky

19.12.2023

Veselé Vianoce

23.10.2023

Po veľtrhu POLECO – zhrnutie

Minulý týždeň sme mali možnosť zúčastniť sa na medzinárodnom veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO 2023, ktorý sa konal v poľskej Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.