31.03.2022

1. konferencia Komplexné riešenia pre odpadové hospodárstvo v Českej republike

Na 1. konferencii "Komplexné riešenia pre odpadové hospodárstvo" v Děteniciach (pri Mladej Boleslavi) predstavíme naše systémy na špeciálne pripravenom predvádzacom vozidle a na vozidle zákazníka s nainštalovanými komponentmi ELTE SMART. Budeme tiež diskutovať o celom rade riešení, ktoré implementujeme u našich zákazníkov, prevedieme účastníkov procesom školenia na vozidle a ukážeme celú škálu IT riešení.

czechy

Konferenciu organizuje naša partnerská spoločnosť INISOFT.CZ. Iniciatíva zorganizovať stretnutie v tejto podobe je výsledkom veľkého záujmu našich južných susedov o nové technológie využívané v komunálnej sfére.

 

 

Počas konferencie bude možné oboznámiť sa s osvedčenými postupmi používanými v komunálnej sfére v Českej republike a na Slovensku. Veľkým lákadlom je miesto konania. zámecký komplex v Děteniciach pozostáva z neskorobarokového zámku, stredovekého hostinca, zámockého pivovaru, hotela v stredovekom štýle a areálu okolo zámku, kde sa konajú rytierske turnaje.

 

 

Konferencia sa uskutoční 7. a 8. apríla 2022.

czechy

Dalšie novinky

18.09.2023

Poleco 2023 – stretneme sa na veľtrhu v Poznani

Ďalší ročník medzinárodného veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO sa uskutoční 17. až 19. októbra 2023 v Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.

5.09.2023

Bezdrôtová mágia: identifikačný systém RFID

Technológia RFID sa používa v mnohých odvetviach a aspektoch nášho každodenného života. Pomáha optimalizovať procesy a šetriť peniaze.