11.03.2022

Ponad 60 000 osób odwiedziło MWC Barcelona 2022

Ponad 60 000 osób odwiedziło Mobile World Congress Barcelona 2022. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii mobilnych i 5G oraz wysłuchać znakomitych prezentacji na temat dynamicznie rozwijającego się świata wirtualnego.

Targi pokazały trendy panujące w branży usług mobilnych, takie jak:


– ujednolicona komunikacja i tendencja do zwiększania liczby kanałów komunikacji

– UCaaS, Contact Center as a Service i CPaaS znacząco rosną
– wzrost usług, które pomagają przedsiębiorstwom w obszarach zgodności, bezpieczeństwa, zarządzania, ransomware i ograniczania ryzyka.


Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas targów. Dziękujemy Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego za zaproszenie oraz współwystawcom – firmom z Małopolski.

W najbliższym czasie przed nami WASTE EXPO w Las Vegas oraz targi gospodarki wodno-ściekowej, odpadów i surowców IFAT w Monachium.


Zapraszamy do obejrzenia naszej krótkiej relacji.

Pozostałe artykuły

24.06.2026

Sukces na targach IFAT: zaczynamy wdrożenie w Kosowie!

Podczas targów IFAT w Monachium podpisaliśmy kontrakt na realizację nowego projektu zagranicznego. To efekt wielu miesięcy rozmów i przygotowań. Już oficjalnie: rozwiązania Elte Group ruszają do Kosowa!

27.05.2026

FULLY – Darmowa aplikacja do zarządzania czystością w przestrzeni publicznej

FULLY to bezpłatna aplikacja skierowana do firm zajmujących się utrzymaniem czystości i porządku w gminach, parkach oraz budynkach i obiektach użytkowych takich jak m.in. centra handlowe, lotniska, hale wystawiennicze.

11.05.2026

ELTE Group na IFAT 2026

Udział w targach IFAT był dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania nowości, ale przede wszystkim bezcennym sprawdzianem naszych rozwiązań w obliczu globalnych trendów.