8.04.2022

Sme partnerom Slovenskej asociácie verejných prác

Združenie Organizácií Verejných Prác na Slovensku tento rok oslavuje 30. výročie svojho vzniku.

czechy- grafika

Pridružené organizácie – je ich viac ako 70 – poskytujú komplexné komunálne služby mestám a obciam. Zaoberajú sa nakladaním s komunálnym odpadom, separovaným zberom, čistením, opravou a údržbou komunikácií vrátane zimnej údržby, údržbou verejného osvetlenia, verejnej zelene a cintorínov, prevádzkou športových, sociálnych a kultúrnych zariadení. Členské organizácie poskytujú služby vo viac ako 200 mestách a obciach pre viac ako 2 milióny obyvateľov.

 


Na kongrese sa predstavia technologické riešenia pre celý komunálny sektor používané v členských organizáciách . Bude to vynikajúca príležitosť na stretnutie a výmenu skúseností so zástupcami samospráv, miestnych orgánov a vystavovateľov a výrobcov. Organizátori poskytnú podmienky na rokovania s obchodnými partnermi.

 


My – ELTE GPS – sme partnerom podujatia. Počas kongresu predstavíme naše najnovšie produktové a softvérové riešenia pre komunálny sektor.

Kongres sa uskutoční 17. až 18. mája 2022 v hoteli Patria na Štrbskom Plese.

czechy- grafika

Dalšie novinky

19.12.2023

Veselé Vianoce

23.10.2023

Po veľtrhu POLECO – zhrnutie

Minulý týždeň sme mali možnosť zúčastniť sa na medzinárodnom veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO 2023, ktorý sa konal v poľskej Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.