11.04.2023

Druhý ročník konferencie v Deteniciach

Konferencia v Deteniciach je významným podujatím, na ktorom sa stretávajú odborníci z oblasti technológií a odpadového hospodárstva. Je výbornou formou výmeny skúseností a nápadov pre ďalší rozvoj v oblasti komunálneho hospodárstva.

Dva dni plné stretnutí

Konferencia sa bude konať v malebnom prostredí zámku v Deteniciach neďaleko Prahy. Počas dvojdňového podujatia budú mať účastníci možnosť zúčastniť sa na sérii prezentácií, diskusií, workshopov a stretnutí. Témy konferencie sú zamerané na inovatívne riešenia v oblasti technológií, ako aj na ekológiu a obnoviteľné zdroje energie. Konferenciu organizuje náš obchodný partner, spoločnosť INISOFT 

Tešíme sa na stretnutie s vami

Tohtoročnú konferenciu si nemôžete nechať ujsť, preto vás srdečne pozývame 13. – 14. apríla do Detenic. Zúčastníme sa na viacerých panelových diskusiách, aby sme sa podelili o naše poznatky, a predvedieme celý rad riešení a systémov na špeciálne pripravenom predvádzacom vozidle. Je to tiež vynikajúca príležitosť na výmenu skúseností a získanie cenných obchodných kontaktov.

Dalšie novinky

19.12.2023

Veselé Vianoce

23.10.2023

Po veľtrhu POLECO – zhrnutie

Minulý týždeň sme mali možnosť zúčastniť sa na medzinárodnom veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO 2023, ktorý sa konal v poľskej Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.