11.04.2023

Druhý ročník konferencie v Deteniciach

Konferencia v Deteniciach je významným podujatím, na ktorom sa stretávajú odborníci z oblasti technológií a odpadového hospodárstva. Je výbornou formou výmeny skúseností a nápadov pre ďalší rozvoj v oblasti komunálneho hospodárstva.

Dva dni plné stretnutí

Konferencia sa bude konať v malebnom prostredí zámku v Deteniciach neďaleko Prahy. Počas dvojdňového podujatia budú mať účastníci možnosť zúčastniť sa na sérii prezentácií, diskusií, workshopov a stretnutí. Témy konferencie sú zamerané na inovatívne riešenia v oblasti technológií, ako aj na ekológiu a obnoviteľné zdroje energie. Konferenciu organizuje náš obchodný partner, spoločnosť INISOFT 

Tešíme sa na stretnutie s vami

Tohtoročnú konferenciu si nemôžete nechať ujsť, preto vás srdečne pozývame 13. – 14. apríla do Detenic. Zúčastníme sa na viacerých panelových diskusiách, aby sme sa podelili o naše poznatky, a predvedieme celý rad riešení a systémov na špeciálne pripravenom predvádzacom vozidle. Je to tiež vynikajúca príležitosť na výmenu skúseností a získanie cenných obchodných kontaktov.

Dalšie novinky

23.05.2024

ZHRNUTIE IFAT 2024

Tohtoročný IFAT Mníchov 2024 bol rekordným podujatím. Zúčastnilo sa na ňom 3 211 vystavovateľov zo 61 krajín.

22.05.2024

1. Medzinárodný Poľsko-Česko-Slovenský kongres o Odpadovom Hospodárstve.

V dňoch 22. - 24. mája sa zúčastňujeme na 1. Medzinárodnom Poľsko-Česko-Slovenskom kongrese o Odpadovom Hospodárstve.

10.05.2024

IFAT Mníchov 2024 – pred nami

Čaká vás najväčší a najvýznamnejší svetový veľtrh v oblasti vodného hospodárstva, odpadových vôd, odpadov a surovín.