O nás

ELTE Group má bohaté skúsenosti s vývojom a implementáciou IKT systémov pre spoločnosti z rôznych odvetví a pre samosprávy. Naše riešenia podporujú a monitorujú procesy poskytovania služieb, optimalizujú využívanie zdrojov a zlepšujú logistiku dopravy a komunikáciu. Pomáhame spoločnostiam digitalizovať ich procesy. Už viac ako 20 rokov hrdo poskytujeme riešenia zákazníkom na celom svete. Využívame najnovšie technológie a IT trendy, ako aj vlastné výrobné zariadenia. Vďaka tomu sa môžeme pustiť aj do tých najnáročnejších projektov. Ako výrobca softvérových aj hardvérových komponentov vieme zaručiť flexibilné a prispôsobené riešenia pre ďalšie rozširovanie a neustálu modernizáciu.

 

Implementácie na Slovensku:


Poslanie a vízia

Naším poslaním je poskytovať našim zamestnancom priateľské pracovné prostredie a našim zákazníkom vysokokvalitné výrobky a služby, ktoré ponúkajú efektívne riešenia ich obchodných potrieb. V ELTE Group sa zameriavame nielen na inovácie a spoľahlivosť našich technológií, ale aj na ľudí, ktorí ich vytvárajú.

Našou víziou je realizovať riešenia, ktoré významne prispejú k zlepšeniu kvality života a ochrane životného prostredia. Využívame technológie na zlepšenie procesov riadenia zdrojov. Veríme, že spoločným úsilím sa nám podarí vytvoriť svet, ktorý bude jednoduchý, bezpečný a priaznivý pre všetkých.


Hodnoty

Spokojnosť zákazníkov je našou prioritou, preto poskytujeme služby na vysokej úrovni. Staráme sa o životné prostredie a minimalizujeme vplyv našej činnosti na prostredie. Vytvárame dlhodobé partnerstvá so zákazníkmi, obchodnými partnermi a dodávateľmi. Naše riešenia sú určené pre rôzne priemyselné odvetvia a naša spoločnosť pracuje podľa osvedčených postupov a vysokých štandardov kvality.

Naši klienti

V priebehu rokov nám dôverovali