19.10.2022

POLECO 2022

V dňoch 19. až 21. októbra 2022 sa v Poznani uskutoční najväčšia a najvýznamnejšia konferencia a výstava v oblasti ochrany klímy, životného prostredia, komunálneho hospodárstva a udržateľného rozvoja v Poľsku. Na veľtrh prichádzajú vystavovatelia z Poľska a zahraničia s prezentáciami najnovších ekologických trendov a technologických inovácií pre komunálny sektor.

International Trade Fair for Environmental Protection in Poznań

POLECO je vynikajúcim miestom na spojenie obchodného a vzdelávacieho prostredia. Vystavovatelia a návštevníci veľtrhu sa chcú podeliť o svoje vedomosti, ako aj o osvedčené postupy v oblasti ekológie, ochrany životného prostredia a komunálnych služieb.


Do Poznane sa chystáme s našimi najnovšími návrhmi riešení pre odvetvie odpadového hospodárstva. Patrí medzi ne 360-stupňový záznamník a bezdrôtové váhy, ako aj zariadenia na identifikáciu kontajnerov RFID, lokalizáciu kontajnerov, kontrolu trasy a harmonogramu.


Tešíme sa na vás v októbri v našom stánku!

International Trade Fair for Environmental Protection in Poznań

Dalšie novinky

19.12.2023

Veselé Vianoce

23.10.2023

Po veľtrhu POLECO – zhrnutie

Minulý týždeň sme mali možnosť zúčastniť sa na medzinárodnom veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO 2023, ktorý sa konal v poľskej Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.