30.06.2022

Podpora odpadového hospodárstva – SOSEXPO 2022

Na X Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO 2022 predstavujeme naše najnovšie produkty a riešenia IKT na podporu odpadového hospodárstva. Patrí medzi ne: skupina zariadení na identifikáciu kontajnerov RFID, váženie odpadu, záznam obrazu, lokalizáciu kontajnerov, kontrolu trasy a harmonogramu a optimalizáciu trasy. Zastupujú nás obchodný riaditeľ Wojciech Stawiński a špecialista na implementáciu Mateusz Gut.

We support waste management - SOSEXPO 2022

Program 10. medzinárodného fóra o odpadovom hospodárstve SOSEXPO zahŕňa tematické zasadnutia venované najpálčivejším problémom odpadového hospodárstva, ako aj viac ako tucet odborných vystúpení a panelových diskusií.

 

Leitmotívom fóra je otázka urýchlenia transformácie na hospodárstvo s uzavretým cyklom a zdroje financovania potrebných investícií. Už tradične bude veľa prednášok venovaných osvedčeným postupom v odvetví a aktuálnym problémom vrátane: dosahovania zákonom požadovanej úrovne recyklácie a budovania zariadení na spracovanie stále rastúceho toku odpadu.

Fórum sa koná v hoteli Novotel Warszawa Airport. Srdečne vás vítame.

We support waste management - SOSEXPO 2022

Dalšie novinky

18.09.2023

Poleco 2023 – stretneme sa na veľtrhu v Poznani

Ďalší ročník medzinárodného veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO sa uskutoční 17. až 19. októbra 2023 v Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.

5.09.2023

Bezdrôtová mágia: identifikačný systém RFID

Technológia RFID sa používa v mnohých odvetviach a aspektoch nášho každodenného života. Pomáha optimalizovať procesy a šetriť peniaze.