30.06.2022

Podpora odpadového hospodárstva – SOSEXPO 2022

Na X Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO 2022 predstavujeme naše najnovšie produkty a riešenia IKT na podporu odpadového hospodárstva. Patrí medzi ne: skupina zariadení na identifikáciu kontajnerov RFID, váženie odpadu, záznam obrazu, lokalizáciu kontajnerov, kontrolu trasy a harmonogramu a optimalizáciu trasy. Zastupujú nás obchodný riaditeľ Wojciech Stawiński a špecialista na implementáciu Mateusz Gut.

We support waste management - SOSEXPO 2022

Program 10. medzinárodného fóra o odpadovom hospodárstve SOSEXPO zahŕňa tematické zasadnutia venované najpálčivejším problémom odpadového hospodárstva, ako aj viac ako tucet odborných vystúpení a panelových diskusií.

 

Leitmotívom fóra je otázka urýchlenia transformácie na hospodárstvo s uzavretým cyklom a zdroje financovania potrebných investícií. Už tradične bude veľa prednášok venovaných osvedčeným postupom v odvetví a aktuálnym problémom vrátane: dosahovania zákonom požadovanej úrovne recyklácie a budovania zariadení na spracovanie stále rastúceho toku odpadu.

Fórum sa koná v hoteli Novotel Warszawa Airport. Srdečne vás vítame.

We support waste management - SOSEXPO 2022

Dalšie novinky

19.12.2023

Veselé Vianoce

23.10.2023

Po veľtrhu POLECO – zhrnutie

Minulý týždeň sme mali možnosť zúčastniť sa na medzinárodnom veľtrhu ochrany životného prostredia POLECO 2023, ktorý sa konal v poľskej Poznani.

13.09.2023

AppClips iMKA – nákup lístkov a parkovné ešte rýchlejšie pre cestujúcich v Krakove!

Spustili sme novú službu, ktorá vám umožní kúpiť si lístok alebo zaplatiť za parkovanie bez nutnosti inštalácie aplikácie.