20.07.2022

Systém monitorovania naplnenosti odpadkových košov

Vďaka monitorovaciemu systému môžeme mať úplnú kontrolu nad stavom naplnenia desiatok kontajnerov.

Waste bin fill-level monitoring system

Špeciálne umiestnený snímač v nádobe meria úroveň jej naplnenia odpadom. Tieto údaje a poloha kontajnera sa odosielajú do systému. Tieto informácie sa vizualizujú na digitálnej mape, takže používateľ vie, ktoré kontajnery treba vyprázdniť. Systém automaticky upozorní používateľa na problémy, ako je preplnenie, prevrátenie alebo neoprávnené vyprázdnenie (krádež odpadu). Medzi ďalšie funkcie senzorov patrí systém detekcie požiaru a automatická detekcia vyprázdňovania kontajnerov. 

 

Výhody systému monitorovania naplnenia kontajnerov spočívajú predovšetkým v znížení nákladov na zber odpadu a vo výraznom uľahčení riadenia zberu kontajnerov.

 

Ultrazvukový senzor

Dalšie novinky

24.06.2026

Úspech na veľtrhu IFAT: začíname implementáciu v Kosove!

Počas veľtrhu IFAT v Mníchove sme podpísali kontrakt na realizáciu nového zahraničného projektu. Je to výsledok mnohých mesiacov rokovaní a príprav. Teraz je to už oficiálne: riešenia spoločnosti ELTE Group smerujú do Kosova!

27.05.2026

FULLY – Bezplatná aplikácia na správu čistoty vo verejnom priestore

FULLY je bezplatná aplikácia určená pre firmy zabezpečujúce údržbu čistoty a poriadku v obciach, parkoch, budovách a komerčných objektoch, ako sú napríklad nákupné centrá, letiská alebo výstavné haly.

11.05.2026

ELTE Group na IFAT 2026

Účasť na veľtrhu IFAT pre nás nebola len príležitosťou predstaviť novinky, ale predovšetkým neoceniteľným testom našich riešení v kontexte globálnych trendov.